0915 830 678 hron.chata@gmail.com

O chate Hron

Pozývame Vás do lona tej najkrajšej prírody Štiavnických vrchov. Prídite si oddýchnuť na chatu Hron, neďaleko Počúvadlianskeho jazera, pod úpätím najvyššieho vrchu štiavnických vrchov Sitno. Ponúkame ubytovanie pre jednotlivcov aj skupiny. Organizujeme tiež firemné akcie, oslavy, stretávky či športové sústredenia. Školy si u nás obľúbili školy v prírode, tábory, lyžiarske výcviky a iné…

Hron ponúka 10 izbičiek, každú s vlastnou sprchou a wc. Na chate sa nachádza veľká spoločenská miestnosť. Na chate je tiež k dispozícii kuchynka, kde sa dá pripraviť vlastné jedlo, ale tiež ponúkame kompletné stravovanie. Areál chaty ponúka veľké ihrisko na futbal, volejbal, rôzne súťaže a aktivity. V areáli sa nachádza tiež ohnisko, vonkajšie posedenie, gril, kotlík na guláš. V súčasnosti pre vás pripravujeme posilňovňu.

Prostredie v blízkom okolí ponúka veľmi pestré možnosti. Len 10 km od Počúvadlianskeho jazera sa nachádza nádherné historické mesto Banská Štiavnica, ktorá sa pýši nádhernou Kalváriou, Novým a Starým zámkom, Banským múzeom v prírode a samotným nádherným centrom. Čím ďalej obľúbenejšia turistika na vrch Sitno, prechádzka okolo jazera, rybolov, v lete vodné bicykle a člny.

Ponúkame ubytovanie a stravu pre:

R

Školy v prírode

R

Lyžiarske výcviky

R

Sústredenia (športové, tanečné a iné..)

R

Koncoročné výlety

R

Letné tábory

R

Svadby, oslavy, stretávky a iné...

Adresa

Počúvadlianske jazero 140,
969 01 Banská Štiavnica

Kontakty

hron.chata@gmail.com

0915 830 678